Yhteystiedot

Kuinka voimme auttaa?

Tavoitat meidät parhaiten joko sähköpostitse tai soittamalla numeroon +358 30 6363 757

jussi@lat66.com

 

ikoni

Latitude 66 Cobalt Oy

Asemakatu 41
90100 OULU, Finland
Y-tunnus: 2656776-9

 

ikoni

Geologiset tutkimusasemat

Sallantie 36
93900 KUUSAMO

 

Kuusamontie 30
97900 POSIO

ikoni

Latitude 66 Cobalt Ltd

Perth, Australia
Sterling Cooper Collective
Level 1
29 Napoleon Street
Cottesloe WA 6011, Australia

Henkilöt

Thomas Hoyer

Toimitusjohtaja / Managing Director

thomas@lat66.com

Jeffrey Foster

Executive Chairman

jeffrey@lat66.com

Russell ”Rusty” Delroy

Board Member

russell@lat66.com

Joshua ”Josh” Welch

Technical Director

josh@lat66.com

Steffen Hagemann

Director of Geology

steffen@lat66.com

Campbell Baird

Kaivoskehitystyön johtaja / Chief Operating Officer

campbell@lat66.com

Otso Markkanen

Projektigeologi / Project Geologist

otso@lat66.com

Loїc Salesses

Projektigeologi / Project Geologist

loic@lat66.com

Pelayo Barrón

Projektigeologi / Project Geologist

pelayo@lat66.com

Eleanor Capuano

Malminetsintägeologi / Exploration Geologist

eleanor@lat66.com

Pauli Kangas

Malminetsintägeologi / Exploration Geologist

pauli@lat66.com

Walter Witt

Adjunct Research Fellow

wittww@iinet.net.au

Eryn Kestell

Corporate Secretary

eryn@lat66.com

Jussi Lähde

Vastuullisuus, yhteisösuhteet ja viestintä / Responsibility and Communications
+358 40 594 4444
jussi@lat66.com

Minna Lymi

Viestintä / Communications
+358 50 590 5542
minna@lat66.com

Niilo Kallunki

Pohjois-Suomen aluepäällikkö, paliskuntien yhteyshenkilö / Regional Manager, Northern Finland
+358 40 540 2083
niilo@lat66.com

Hannamari Pietilä

Hallinto, HR / Administration, HR
+358 45 3449 229
hannamari@lat66.com

Ota yhteyttä





    300

    ylös ylös2
    Sivun
    alkuun.