Yhteystiedot

Kuinka voimme auttaa?

Tavoitat meidät parhaiten sähköpostitse: 

jussi@lat66.com

 

ikoni

Latitude 66 Cobalt Oy

Technopolis Ydinkeskusta
Sepänkatu 20
90100 OULU

Y-tunnus: 2656776-9

 

ikoni

Geologiset tutkimusasemat

Sallantie 36
93900 KUUSAMO

 

Kuusamontie 30
97900 POSIO

ikoni

Latitude 66 Cobalt Ltd

Perth, Australia
Sterling Cooper Collective
Level 1
29 Napoleon Street
Cottesloe WA 6011, Australia

Henkilöt

Thomas Hoyer

Executive Chairman

thomas@lat66.com

Grant Coyle

Managing Director

grant@lat66.com

Russell Delroy

Board Member

russell@lat66.com

Josh Welch

Technical Director

josh@lat66.com

Steffen Hagemann

Director of Geology

steffen@lat66.com

Simon Griffiths

Head of Exploration

simon@lat66.com

Andrew Doe

Study Manager

andrew@lat66.com

Otso Markkanen

Vanhempi projektigeologi / Senior Project Geologist

otso@lat66.com

Eleanor Capuano

Projektigeologi / Project Geologist

eleanor@lat66.com

Juho Tapio

Projektigeologi / Project Geologist

juho@lat66.com

Eryn Kestell

Corporate Secretary

eryn@lat66.com

Jussi Lähde

Vastuullisuus, yhteisösuhteet ja viestintä / Responsibility and Communication
+358 40 594 4444
jussi@lat66.com

Minna Lymi

Pohjois-Suomen aluejohtaja / Manager of Northern Finland
+358 50 590 5542
minna@lat66.com

Aku Kallunki

Teknikko GIS / Technician GIS

aku@lat66.com

Ota yhteyttä





    300

    ylös ylös2
    Sivun
    alkuun.