Yhteystiedot

Kuinka voimme auttaa?

Tavoitat meidät parhaiten joko sähköpostitse tai jättämällä soittopyynnön numeroon +358 30 6363 757

jussi@lat66.com

 

ikoni

Latitude 66 Cobalt Oy

Asemakatu 41
90100 OULU, Finland
Y-tunnus: 2656776-9

 

ikoni

Geologinen tutkimusasema

Sallantie 36
Käylän kylä
93900 KUUSAMO

ikoni

Latitude 66 Cobalt Ltd

Perth, Australia
Sterling Cooper Collective
Level 1
29 Napoleon Street
Cottesloe WA 6011, Australia

Henkilöt

Thomas Hoyer

Toimitusjohtaja / Managing Director

thomas@lat66.com

Jeffrey Foster

Executive Chairman
+61 48 708 7086
jeffrey@lat66.com

Russell ”Rusty” Delroy

Board Member

russell@lat66.com

Joshua ”Josh” Welch

Technical Director

josh@lat66.com

Steffen Hagemann

Director of Geology

steffen@lat66.com

Aaron Davies

Chief Geologist
+358 50 414 8380
aaron@lat66.com

Jonna Tirroniemi

Geologi / Geologist
+358 40 835 1084
jonna@lat66.com

Walter Witt

Adjunct Research Fellow

wittww@iinet.net.au

Eryn Kestell

Corporate Secretary

eryn@lat66.com

Jussi Lähde

Vastuullisuus, yhteisösuhteet ja viestintä / Responsibility and Communications
+358 40 594 4444
jussi@lat66.com

Niilo Kallunki

Pohjois-Suomen aluepäällikkö / Regional Manager, Northern Finland
+358 40 540 2083
niilo@lat66.com

Hannamari Pietilä

Hallinto / Administration
+358 45 3449 229
hannamari@lat66.com

Kati Hiltunen

Viestintä
Opintovapaalla
kati@lat66.com

Ota yhteyttä





300

ylös ylös2
Sivun
alkuun.